رضا علیپور رکورددار دنیا هستم اما برای مسئولان

رضا علیپور رکورددار دنیا هستم اما برای مسئولان

رکورددار سنگنوردی سرعت جهان گفت: متاسفانه تا الان از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش جایزه‌ای به من تعلق نگرفته و هنوز هم منتظر جایزه‌ مسابقات جهانی هستم.

 

 

رضا علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص قهرمانی‌اش در مسابقات جام جهانی روسیه اظهار داشت: در این مسابقات که اولین جام جهانی سال 2018 بود 85 نفر از برترین سنگنوردان دنیا شرکت کرده بودند و خوشبختانه توانستم قهرمان جهان شوم.

وی ادامه داد: دو هفته دیگر باید برای جام جهانی چین به این کشور بروم و امیدوارم در این مسابقات هم بتوانم موفق باشم.

رکورددار سنگنوردی سرعت جهان در پاسخ به این سوال که وزارت ورزش و فدراسیون کوهنوردی چقدر در موفقیت‌هایی که کسب موفقیت‌هایش داشته‌اند، گفت: تاثیر زیادی نداشتند و بیشترین عامل موفقیت‌هایم به تلاش‌های خودم مربوط می‌شود. متاسفانه تا الان از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش جایزه‌ای به من تعلق نگرفته و هنوز هم منتظر جایزه‌ مسابقات جهانی هستم.

علیپور تصریح کرد: در کشور ما فقط به فوتبال اهمیت می‌دهند اما اهمیتی برای رشته‌های انفرادی قائل نیستند. به رکوردهایم در دنیا بیشتر از ایران توجه شده است و این مسئله برای من جالب توجه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همین که به خاطر اهمیت ندادن مسئولان ورزش به خودم پسرفت نکرده‌ام جای شکرش باقیست و انتظار پیشرفت هم ندارم. اگر حمایت مردم نبود انگیزه ای برای ادامه کار نداشتم. تا الان به موفقیت‌های زیادی رسیده‌ام و تنها مدالی که ندارم مدال المپیک است. امیدوارم بتوانم این مدال را نیز کسب کنم.

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مصاحبه ها ۰ نظر

مصاحبه با ادام اندرا

آدام : هیچ نیازی جهت توضیح دادن اینکه او یک و چرا در جامعه صخره نوردی معروف است , وجود ندارد : عملکرد هایش در صخره نوردی و نیز در

مصاحبه ها ۰ نظر

صفدریان، هدفم سکوی قهرمانی دنیاست

همه ساله مسابقات جهانی یخنوردی و درای تولینگ برگزار می شود و تیم ملی کشور ما نیز جزو تیم های حاضر در این مسابقات می باشد. همه ساله افتخارات زیادی

اخبار بین المللی ۰ نظر

بانوي سنگ نورد ايراني: ‌آرزويم رقابت در المپيك است + ویدیو

به گزارش ايرنا، الناز ركابي عضو تيم ملي ايران، در نخستين مرحله از مسابقات جام جهاني سنگ نوردي در سوئيس شركت كرد. بر اساس گزارش يورو نيوز، ركابي در حاشيه

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ