رضا علیپور رکورددار دنیا هستم اما برای مسئولان

رضا علیپور رکورددار دنیا هستم اما برای مسئولان

رکورددار سنگنوردی سرعت جهان گفت: متاسفانه تا الان از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش جایزه‌ای به من تعلق نگرفته و هنوز هم منتظر جایزه‌ مسابقات جهانی هستم.

 

 

رضا علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص قهرمانی‌اش در مسابقات جام جهانی روسیه اظهار داشت: در این مسابقات که اولین جام جهانی سال 2018 بود 85 نفر از برترین سنگنوردان دنیا شرکت کرده بودند و خوشبختانه توانستم قهرمان جهان شوم.

وی ادامه داد: دو هفته دیگر باید برای جام جهانی چین به این کشور بروم و امیدوارم در این مسابقات هم بتوانم موفق باشم.

رکورددار سنگنوردی سرعت جهان در پاسخ به این سوال که وزارت ورزش و فدراسیون کوهنوردی چقدر در موفقیت‌هایی که کسب موفقیت‌هایش داشته‌اند، گفت: تاثیر زیادی نداشتند و بیشترین عامل موفقیت‌هایم به تلاش‌های خودم مربوط می‌شود. متاسفانه تا الان از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش جایزه‌ای به من تعلق نگرفته و هنوز هم منتظر جایزه‌ مسابقات جهانی هستم.

علیپور تصریح کرد: در کشور ما فقط به فوتبال اهمیت می‌دهند اما اهمیتی برای رشته‌های انفرادی قائل نیستند. به رکوردهایم در دنیا بیشتر از ایران توجه شده است و این مسئله برای من جالب توجه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همین که به خاطر اهمیت ندادن مسئولان ورزش به خودم پسرفت نکرده‌ام جای شکرش باقیست و انتظار پیشرفت هم ندارم. اگر حمایت مردم نبود انگیزه ای برای ادامه کار نداشتم. تا الان به موفقیت‌های زیادی رسیده‌ام و تنها مدالی که ندارم مدال المپیک است. امیدوارم بتوانم این مدال را نیز کسب کنم.

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مصاحبه ها ۰ نظر

اسماعیل زاده: گیره های مسابقات چین استاندارد نبود

ملی پوش سنگنوردی کشورمان گفت: متاسفانه گیره های استفاده شده در رقابت های دویون استاندارد نبود حتی نسبت به این موضوع اعتراض کردیم. فرناز اسماعیل زاده ملی پوش سنگنوردی کشورمان

اخبار ۰ نظر

ستاره ای در حال طلوع – دختر یازده ساله با درجه سختی مردانه!

مصاحبه  با “انجی اسکارث جانسون ” (Angie Scarth Johnson) مصاحبه توسط سردبیر قسمت اسپانیایی زبان سایت 8a، ایگناسیو سان دوال انجام شده. مترجم: هامون نیکویی (گروه کوهنوردی و سنگوردی مهرگان

مصاحبه ها ۰ نظر

زارعی: سنگنوردی در آستانه ورود به المپیک است

رضا زارعی در گفتگو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان افزود: قرار است درباره اینکه سنگنوردی در المپیک دوره بعد به رشته های المپیکی اضافه شود تصمیم گیری کنند، اگر به

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code