رضا علیپور رکورددار دنیا هستم اما برای مسئولان

رضا علیپور رکورددار دنیا هستم اما برای مسئولان

رکورددار سنگنوردی سرعت جهان گفت: متاسفانه تا الان از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش جایزه‌ای به من تعلق نگرفته و هنوز هم منتظر جایزه‌ مسابقات جهانی هستم.

 

 

رضا علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص قهرمانی‌اش در مسابقات جام جهانی روسیه اظهار داشت: در این مسابقات که اولین جام جهانی سال 2018 بود 85 نفر از برترین سنگنوردان دنیا شرکت کرده بودند و خوشبختانه توانستم قهرمان جهان شوم.

وی ادامه داد: دو هفته دیگر باید برای جام جهانی چین به این کشور بروم و امیدوارم در این مسابقات هم بتوانم موفق باشم.

رکورددار سنگنوردی سرعت جهان در پاسخ به این سوال که وزارت ورزش و فدراسیون کوهنوردی چقدر در موفقیت‌هایی که کسب موفقیت‌هایش داشته‌اند، گفت: تاثیر زیادی نداشتند و بیشترین عامل موفقیت‌هایم به تلاش‌های خودم مربوط می‌شود. متاسفانه تا الان از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش جایزه‌ای به من تعلق نگرفته و هنوز هم منتظر جایزه‌ مسابقات جهانی هستم.

علیپور تصریح کرد: در کشور ما فقط به فوتبال اهمیت می‌دهند اما اهمیتی برای رشته‌های انفرادی قائل نیستند. به رکوردهایم در دنیا بیشتر از ایران توجه شده است و این مسئله برای من جالب توجه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همین که به خاطر اهمیت ندادن مسئولان ورزش به خودم پسرفت نکرده‌ام جای شکرش باقیست و انتظار پیشرفت هم ندارم. اگر حمایت مردم نبود انگیزه ای برای ادامه کار نداشتم. تا الان به موفقیت‌های زیادی رسیده‌ام و تنها مدالی که ندارم مدال المپیک است. امیدوارم بتوانم این مدال را نیز کسب کنم.

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مصاحبه ها ۱نظر

معرفی و مصاحبه با استاد «رضا خوشدل»

 معرفی پیشکسوتان ضمن عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همراهان گرامی: همانگونه که مستحضر هستید یکی از اهداف این پایگاه، فرهنگ سازی و‌معرفی پیشکسوتان و بزرگان گمنام

اخبار بین المللی ۰ نظر

سنگنوردی، یخ نوردی و کوهنوردی با اسکی در آستانه ورود به المپیک

زمزمه های ورود این رشته های ورزشی به المپیک شنیده می شود و حضور آنها در این مسابقات می تواند مخاطبان زیادی در دنیا برای خود جذب کنند و بیشتر

مصاحبه ها ۰ نظر

Edyta ropekقهرمان سرعت کاپ اروپا

 با پیروزی اش در جام جهانی 2009، موقعیت برجسته )پیشتاز)اش را که در جام جهانی 2008  با موفقیت کسب کرده بود دوباره تایید کرد. قهرمان اروپا در سال 2008 ،

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ