بابل: نتایج دومین دوره جام کاسپین

بابل: نتایج دومین دوره جام کاسپین

در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۲ مسابقات آقایان با شرکت ۵۲ نفر از ۱۵ استان کشور آغاز شد.
ساعت ۸ صبح شروع مرحله ی پذیرش و ۹ پایان پذیرش صورت گرفت. به دلیل قطعی برق و عدم همکاری شرکت برق باز شدن قرنطینه تا ساعت ۱۰:۳۰ به تاخیر افتاد و سپس ساعت ۱۰:۴۵ بسته شد و مسابقات در ساعت ۱۱ با وجود عدم وجود برق شروع شد و در ساعت ۱۱:۱۵ با وصل شدن برق روند عادی مسابقات ادامه پیدا کرد.
مرحله ی مقدماتی این دوره از مسابقات تا ساعت ۳:۳۰ به طول انجامید که با راهیابی ۶نفر به مرحله ی فینال همراه بود:
۱. علی برات زاده از شیراز
۲. امیر نوری از مرکزی
۳. فرزین قاجاریه از مرکزی
۴. صدرا ترکمن از تهران
۵. حسین فامیل‌روحانی از تهران
۶. رضا کلاسنگیان از گلستان
مرحله فینال این دوره از مسابقات ساعت ۷ شروع و با قطعی برق ۱۵ دقیقه ای ساعت ۹ پایان یافت و مانند روز قبل مراسم اهدای جوایز آغاز گردید.
۱. علی برات زاده نفر اول
۲. امیر نوری نفر دوم
۳. فرزین قاجاریه نفر سوم
۴. صدرا ترکمن نفر چهارم
۵. حسین فامیل‌روحانی نفر پنجم
۶. رضا کلاسنگیان نفر ششم.

دومین دوره از مسابقات آزاد بولدرینگ جام کاسپین در ۱۱ و ۱۲ آبان ماه
با شرکت مجموعا ۸۰ ورزشکار سنگنورد در این ماده برگزار گردید.
در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۱ تعداد ۲۸ ورزشکار خانم از ۸ استان ایران شرکت کردند.
ساعت ۷:۳۰ ثبت نام و پذیرش شروع و ساعت ۸:۳۰ پایان یافت. و در ساعت ۹:۲۰ قرنطینه باز و ساعت ۹:۴۵ بسته شد و مسابقات ساعت ۱۰ شروع شد.
مرحله ی مقدماتی این دوره تا ساعت ۱:۲۰ بعدازظهر به طول انجامید که با برتری و راه یابی ۶ورزشکار به مرحله ی فینال پایان یافت.
۱. سارا اصغر دوست
۲. نسیم بیارجمندی
۳. افسانه میراحمدی
۴. فرزانه شهروی
۵. سولماز عشقی
۶. معصومه رجبعلی دولابی
از ساعت ۱:۳۰ تا ۵:۱۵ مرحله ی آماده سازی مرحله ی فینال و صرف ناهار و استراحت به طول انجامید و بعد قرنطینه باز و در ساعت ۵:۳۰ بسته شد ولی به دلیل تاخیر دو شرکت کننده تا ۵:۴۵ فرصت داده شد که متاسفانه به دلیل عدم حضور اجازه ی شرکت در مرحله. ی فینال به آنها داده نشد و تنها با اجازه ی سرداور مسابقات آقای محسن آرامی حق شرکت بصورت نمایشی را پیدا کردند.
ساعت ۶ بعدازظهر مسابقات فینال آغاز شد و در نهایت در ساعت ۷:۳۰ پایان یافت.
در ساعت ۸ با اهدای لوح و جوایز نقدی به نفرات اول تا سوم و اهدای هدایایی غیر نقدی از شرکت چیتاح و فروشگاه دماوند از فینالیست های این دوره از مسابقات تقدیر به عمل آمد.
نفرات اول تا ششم به ترتیب:
۱. نسیم بیارجمندی نفر اول
۲. سارا اصغر دوست نفر دوم
۳. افسانه میراحمدی نفر سوم
۴. فرزانه شهروی نفر چهارم
۵. سولماز عشقی نفر پنجم
۶. معصومه رجبعلی دولابی نفر ششم.

 

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

صعودهای ورزشی ۰ نظر

فینالستهای هفدهمین دوره رقابت های جام فجر رشته بولدرینگ

در ادامه هفدهمین دوره راقبت های سنگنوردی جام فجر که در شهر همدان در حال برگزاری است سنگنوردی فینالیست رشته بولدرینگ مشخص شدند. در مرحله نیمه نهایی 20 سنگنورد با

صعودهای ورزشی ۰ نظر

‎نتایج چهارمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور نونهالان و نوجوانان / شاهرود

‎نتایج چهارمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور نونهالان و نوجوانان / شاهرود / 17 شهریور 1396  چهارمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور، رده سنی نونهالان و نوجوانان در بخش پسران

صعودهای ورزشی ۰ نظر

نتایج چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر رده سنی نونهالان ـ نوجوانان بخش دختران

نتایج چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر/گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رده سنی نونهالان – نوجوانان /قزوین / بخش دختران: ?به گزارش “صعود ایرانیان” از صبح امروز

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code