شفیلد انگلیس اولین ایستگاه براتزاده

شفیلد انگلیس اولین ایستگاه براتزاده

علی براتزاده قهرمان بولدرینگ کشورمان برای حضور هر چه بهتر در اولین دوره مسابقات worldcup که در کشور سوئیس برگزار می شود چند روزی است که به کشور انگلستان سفر کرده تا اردوی تمرینی را در این کشور داشته باشد و نیز در مسابقات سنگنوری پروپرشنال ایونت این کشور که هر سال برای توسعه ورزش سنگنوردی در شهر شفیلد با حضور قهرمانان جهان برگزار می شود شرکت کنند.

قهرمان بولدرینگ کشورمان گفت: که بعد از این مسابقات عازم کشور آلمان شده و چند روزی را در این کشور به تمرین می پردازد و نیز در یک دوره مسابقه در این کشور  که از سطح بالای برخوردار می باشد شرکت می کند.  این مسابقه به دلیل حضور بیش از 300 ورزشکار و همچنین قهرمانان جهان هم چون آدام آندار از کیفیت و سطح بالای برخوردار می باشد.

وی تأکید: داشت که این دو مسابقه تمرینی برای هر چه بهتر حضور خود در اولین worldcup که در تاریخ 18 فروردین در کشور سوئیس می باشد. 

با آرزوی موفقیت برای این ورزشکار خوب کشورمان

 

 

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

اخبار ۰ نظر

«سوئیس» نتایج مرحله مقدماتی جام جهانی بولدرینگ

«علی برات زاده» و «الناز رکابی» دو قهرمان سنگ‌نوردی کشورمان که در کشور «سوئیس» جهت حضور در نخستین مرحله از جام‌های جهانی حضور دارند امروز رقابت خود را آغاز کردند.

مسابقات ۰ نظر

سریعترین مرد عمودی جهان بازهم شایستگی خود را در جام جهانی سوئیس ثابت کرد.

رضا علیپور ؛ سنگنورد سرعتی کشورمان در مسابقات جام جهانی سرعت که در کشور سوییس برگزار شد بار دیگر توانمندی خود را نشان داده و با ثبت زمان 5:63 ثانیه

مسابقات ۰ نظر

کسب عنوان سوم رنکینگ تیمی لید و سرعت قهرمانی جهان توسط تیم ملی یخنوردی ایران

درپایان رقابت های یخنوردی قهرمانی جهان در شهر شامپانی فرانسه؛ تیم ۵ نفره کشورمان موفق شد در مجموع تیمی پس از روسیه و کره جنوبی برسکوی سوم قرار گیرد. همچنین

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ