نتایج کلی روز اول مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا

نتایج کلی روز اول مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا

سیزدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا در دو رده سنی نوجوانان و جوانان که از امروز سه شنبه مورخ 6 مهرماه 95 در مجموعه فرهنگی ورزشی «پیام» آغاز شده بود با کسب نتایج ذیل (مرحله مقدماتی) به کار خود پایان داد.

نتایج :

بانوان _ نوجوانان A _ بولدرینگ

این رقابت ها با حضور 18 ورزشکار از 7 کشور انجام شد که تیم ملی کشورمان در این رقابت 4 ورزشکار داشته که فقط یک نفر مجوز حضور در فینال این رشته را کسب کرد.

StartNr Name Birthyear Nation
1 250 Eskandari Shaghayegh 1999 IRI
2 215 MA Wai-sze Adora 2000 HKG
3 166 TAKATA KOKORO 1999 JPN
4 129 LEE Gahee 2000 KOR
5 118 KO Jeongran 2000 KOR
6 175 Toda Homare 1999 JPN

بانوان _ نوجوانان B _ بولدرینگ

این رقابت ها با حضور 18 ورزشکار از 7 کشور انجام شد که تیم ملی کشورمان در این رقابت 4 ورزشکار داشته که فقط دو نفر مجوز حضور در فینال این رشته را کسب کرد.

StartNr Name Birthyear Nation
1 179 MeiYu Yi 2002 CHN
2 121 KIM Lan 2001 KOR
3 178 YiLing Song 2001 CHN
4 253 Ramezani Rahil 2001 IRI
5 252 Darabian Mahya 2002 IRI
6 168 Kikuchi Saki 2002 JPN
7 167 Ito Futaba 2002 JPN

بانوان _ جوانان _ بولدرینگ

این رقابت ها با حضور 9  ورزشکار از 4 کشور انجام شد که تیم ملی کشورمان در این رقابت 4 ورزشکار داشته که فقط سه نفر مجوز حضور در فینال این رشته را کسب کرد.

StartNr Name Birthyear Nation
1 217 LAM Suet-ying 1997 HKG
2 198 Marlenova Assel 1997 KAZ
3 249 Mayli Faridani Sahel 1998 IRI
4 180 Wang Xiran 1998 CHN
5 248 Davari Zahra 1998 IRI
6 246 Mirahmadi Afsaneh 1998 IRI

بانوان _ نوجوانان C _ بولدرینگ

%d9%86%d9%88%d8%ac%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%86-%d8%b2

 

 

 

 

 

 

 

 

پسران _ جوانان _ سرطناب

این رقابت ها با حضور 17  ورزشکار از 7کشور انجام شد که تیم ملی کشورمان در این رقابت 5 ورزشکار داشته که فقط چهار نفر مجوز حضور در فینال این رشته را کسب کرد.

StartNr Name Birthyear Nation
1 213 HO Cheuk-hei 1998 HKG
2 128 Yoo ilhan 1998 KOR
3 231 Rasooli Pouriya 1998 IRI
4 188 Panfilov Alexey 1997 KAZ
5 229 Mohammadloo Mohammad Amin 1998 IRI
6 232 Hassanpour Abolfazl 1998 IRI
7 101 RAKSACHAT THATTANA 1997 THA
8 230 Jalili MohammadMehdi 1997 IRI
9 173 NOMURA Shinichiro 1997 JPN

پسران _ نوجوانان A _ سرطناب

این رقابت ها با حضور 23  ورزشکار از 8 کشور انجام شد که تیم ملی کشورمان در این رقابت 4 ورزشکار داشته که فقط یک نفر مجوز حضور در فینال این رشته را کسب کرد.

StartNr Name Birthyear Nation
1 182 YiLang Luo 1999 CHN
2 222 Alah verdi Ali 1999 IRI
3 123 KIM Seunghyun 1999 KOR
4 127 EOM Seongmin 2000 KOR
5 169 Harada Kai 1999 JPN
6 142 Chan Chong Kiat Mark 2000 SGP
7 174 Tanaka Shuta 2000 JPN
8 176 yufei pan 2000 CHN

پسران _ نوجوانان A _ سرطناب

این رقابت ها با حضور 17 ورزشکار از 8 کشور انجام شد که تیم ملی کشورمان در این رقابت 4 ورزشکار داشته که فقط سه نفر مجوز حضور در فینال این رشته را کسب کرد.

StartNr Name Birthyear Nation
1 227 Easagholian Shant 2001 IRI
2 157 Maibam Chingkheinga. 2002 IND
3 226 Elhami Ahmad reza 2002 IRI
4 139 Kim hyungjun 2001 KOR
5 224 Soltani Mohammad 2001 IRI
6 140 Choi junsek 2002 KOR
7 170 TSURUMOTO NAOKI 2001 JPN
8 172 Konishi Katsura 2001 JPN

D

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مسابقات ۰ نظر

جام جهانی آرکو- ایتالیا صعود علیپور و اسماعیل زاده به مرحله نهایی

مرحله مقدماتی جام جهانی آرکو در ماده سرعت با رقابت ورزشکاران مرد و زن برگزار شد. در بخش مردان “رضا علیپور” با رکورد ۵.۹۶ راهی مرحله نهایی شد. در بخش

اطلاعیه ها ۰ نظر

“رضا علیپور” برای دومین بار در سال 2017، به عنوان “ورزشکار برتر هفته” فدراسیون جهانی سنگنوردی انتخاب شد.

پس از قهرمانی رضا علیپور ورزشکار ماده سرعت سنگنوردی کشورمان در رقابتهای بازیهای جهانی لهستان، سایت فدراسیون جهانی سنگنوردی برای دومین بار در سال 2017، او را به عنوان ورزشکار

اخبار بین المللی ۰ نظر

آغاز مرحله دوم رأی گیری برای انتخاب برترین ورزشکار سال 2017

از امروز مرحله دوم رأی گیری برای انتخاب برترین ورزشکار سال 2017 در رشته های غیر المپیکی آغاز شد. 9 نفر به این مرحله راه یافته اند. «رضا علیپور» در

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code