تهران: برگزاری اولین اردوی استعدادیابی صعودهای ورزشی استان تهران

تهران: برگزاری اولین اردوی استعدادیابی صعودهای ورزشی استان تهران

اولین اردوی استعدادیابی نونهالان و نوجوانان صعودهای ورزشی استان تهران در تاریخ پنج‌شنبه ۲۰ اسفند ماه در مجموعه‌ی فرهنگی و ورزشی سیپان برگزار شد.

در این اردو که زیر نظر کارگروه استعدادیابی هیأت کوهنوردی استان تهران برگزار می‌شود، ۳۳ ورزشکار دختر و پسر متولد سال­‌های ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۹ همراه با والدین خود شرکت کردند.

پس از پذیرش ثبت‌نام شدگان، هم‌زمان با برگزاری جلسه‌ای با اولیاء، شرکت‌کنندگان با اصول گرم کردن، مسیرخوانی و قوانین مسابقه آشنا شدند.

پس از رقابت ورزشکاران، به ارزیابی و بررسی نقاط ضعف و قوت صعود ایشان پرداخته شد و در ادامه از هر یک از شرکت‌کنندگان تست‌های آمادگی جسمانی و تست روان‌شناسی گرفته‌شد.

اعضای کارگروه استعدادیابی از همراهی والدین شرکت‌کنندگان و نیز لطف و مساعدت مسئولین مجموعه فرهنگی و ورزشی سیپان کمال تشکر را دارند.

گزارش تصویری

http://tehranclimb.ir

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

تهران ۰ نظر

نتایج مسابقه سنگنوردی قهرمانی استان تهران

مسابقات سنگنوردی قهرمانی استان تهران در روز پنج شنبه و جمعه در قسمت آقایان و بانوان در رشته های بولدرینگ و سرطناب برگزار شد که نتایج به پیوست می باشد.

تهران ۰ نظر

صعود سنگنوردان بانوی کشورمان به مسیر همدانی ها

نسیم عشقی و هاله قاسمی فرد سنگنوردان تهرانی در روز جمعه 22 مردادماه موفق به صعود به مسیر همدانی ها به روش طبیعی شدند. این سنگنوردان موفق شدند تا انتهای

تهران ۰ نظر

برگزاری مسابقات صعودهای ورزشی قهرمانی تهران

به آگاهی می‌رساند مسابقه‌ی صعودهای ورزشی قهرمانی استان تهران در سال 96، در بخش آقایان و خانم‌ها در رشته¬ی سرطناب و بولدرینگ  با هدف توسعه و گسترش ورزش سنگ‌نوردی و

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code