مسابقات المپیاد کرمانیان در رشته سنگنوردی ماده سختی مسیر و سرعت نونهالان و نوجوانان دختر و پسر

مسابقات المپیاد کرمانیان در رشته سنگنوردی ماده سختی مسیر و سرعت نونهالان و نوجوانان دختر و پسر

مسابقات المپاد کرمانیان در رشته سنگنوردی ماده سختی مسیر و سرعت در تاریخ 20/06/95 با 70 ورزشکار نونهالان و نوجوانان دختر و پسر با حضور هیات شهرستان راین، باشگاهای شفق و جوپار و گروه های کوهنوردی کهرام  و اماوند در سالن خانه سنگوردی برگزار گردید، که مقامهای کسب شده بشرح زیر می باشند.

نوجوانان A  پسر

نوجوانان A  دختر

1.محمد اسدی   ( گروه کهرام)

1. طناز سلطانی نسب ( گروه اماوند )

2.محمد جواد غتی راینی  ( گروه کهرام)

2. اله کمالی ( گروه اماوند )

3.سینا صمصامی  ( گروه کهرام)

3. نسترن دانش طلب ( باشگاه  جوپار )

نوجوانان B  پسر

نونهالان A  دختر

1. یاسین گنجعلی زاده ( باشگاه شفق )

1. دایانا داد منش ( گروه اماوند )

2. محمدرضا یعقوبی ( هیات راین )

2. ستایش پرسا ( گروه اماوند )

3. رضا افضلی ( هیات راین )

3. سارا مقدسی ( گروه اماوند )

نونهالان B  دختر و پسر

نوجوانان C  دختر

1. یاسین عوض نژاد ( گروه اماوند )

1. اناهیتا آریانفر ( گروه کهرام)

2. بهاره عراقی زاده  ( گروه اماوند )

2. فایزه نگارستانی ( باشگاه شفق )

3. کسری مرادی ( گروه اماوند )

3. صالح کریم افشار ( گروه اماوند )

نوجوانان D  دختر

نوجوانان D  پسر

1. آیناز محمدی ( گروه اماوند )

1. امیر علی نصیری ( گروه کهرام)

2. سارا رشیدی ( گروه اماوند )

2. آصف پور ایران ( گروه کهرام)

3. کیانا رشیدی ( گروه اماوند )

3. علی رضایی ( گروه اماوند )

جوانان و نوجوانان دختر و پسر ( سرعت)

1. حدیث نظری ( گروه کهرام)

1. امیر علی نصیری ( گروه کهرام)

2. محمد اسدی ( گروه کهرام)

2. آیناز محمدی ( گروه کهرام)

3. محمد جواد غنی راینی  ( گروه کهرام)

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کرمان ۰ نظر

نتایج مسابقات سنگنوردی استان کرمان رده های سنی پایه دی ماه ۱۳۹۶

? نتایج مسابقات سنگنوردی استان کرمان رده های سنی پایه دی ماه ۱۳۹۶ ? ?رده سنی نوجوان C 1-کیانا رشیدی نژاد 2-آیناز محمدی 3-زهرا کهنوجی ?رده سنی نوجوان D 1-سارا

کرمان ۰ نظر

کرمان:نتایج مسابقات سنگنوردی منطقه ای جنوب شرق کشور

هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کرمان به مناسب سی و هشتمین سالگرد پیروزی یا شکوه انقلاب اسلامی وگرامیداشت یادبود مرحوم حسام زارع اقدام به برگزاری مسابقات سنگنوردی منطقه ای

کرمان ۰ نظر

کرمان: نتایج مسابقات انتخابی جام فجر نونهالان و نوجوانان

با توجه به برگزاری سومین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر در رده سنی نوجوانان و نونهالان که به میزبانی تهران برگزار خواهد شد، مسابقات انتخابی این مسابقات در استان کرمان

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code