مسابقات المپیاد کرمانیان در رشته سنگنوردی ماده سختی مسیر و سرعت نونهالان و نوجوانان دختر و پسر

مسابقات المپیاد کرمانیان در رشته سنگنوردی ماده سختی مسیر و سرعت نونهالان و نوجوانان دختر و پسر

مسابقات المپاد کرمانیان در رشته سنگنوردی ماده سختی مسیر و سرعت در تاریخ 20/06/95 با 70 ورزشکار نونهالان و نوجوانان دختر و پسر با حضور هیات شهرستان راین، باشگاهای شفق و جوپار و گروه های کوهنوردی کهرام  و اماوند در سالن خانه سنگوردی برگزار گردید، که مقامهای کسب شده بشرح زیر می باشند.

نوجوانان A  پسر

نوجوانان A  دختر

1.محمد اسدی   ( گروه کهرام)

1. طناز سلطانی نسب ( گروه اماوند )

2.محمد جواد غتی راینی  ( گروه کهرام)

2. اله کمالی ( گروه اماوند )

3.سینا صمصامی  ( گروه کهرام)

3. نسترن دانش طلب ( باشگاه  جوپار )

نوجوانان B  پسر

نونهالان A  دختر

1. یاسین گنجعلی زاده ( باشگاه شفق )

1. دایانا داد منش ( گروه اماوند )

2. محمدرضا یعقوبی ( هیات راین )

2. ستایش پرسا ( گروه اماوند )

3. رضا افضلی ( هیات راین )

3. سارا مقدسی ( گروه اماوند )

نونهالان B  دختر و پسر

نوجوانان C  دختر

1. یاسین عوض نژاد ( گروه اماوند )

1. اناهیتا آریانفر ( گروه کهرام)

2. بهاره عراقی زاده  ( گروه اماوند )

2. فایزه نگارستانی ( باشگاه شفق )

3. کسری مرادی ( گروه اماوند )

3. صالح کریم افشار ( گروه اماوند )

نوجوانان D  دختر

نوجوانان D  پسر

1. آیناز محمدی ( گروه اماوند )

1. امیر علی نصیری ( گروه کهرام)

2. سارا رشیدی ( گروه اماوند )

2. آصف پور ایران ( گروه کهرام)

3. کیانا رشیدی ( گروه اماوند )

3. علی رضایی ( گروه اماوند )

جوانان و نوجوانان دختر و پسر ( سرعت)

1. حدیث نظری ( گروه کهرام)

1. امیر علی نصیری ( گروه کهرام)

2. محمد اسدی ( گروه کهرام)

2. آیناز محمدی ( گروه کهرام)

3. محمد جواد غنی راینی  ( گروه کهرام)

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کرمان ۰ نظر

‍ نتایج مسابقات استان کرمان انتخابی جام فجر رده سنی نونهالان و نوجوانان

دختران رده سنی نوجوان C 1_کیانا رشیدی نژاد 2_یگانه سلیمانی 3_هلیا سادات حسینی دختران رده سنی نوجوان D 1_سارا زراعت زاده 2_دایانا دادمنش 3_ستایش پرسا دختران رده سنی نونهالان A

کرمان ۰ نظر

«خسرو هاشم زاده» قهرمان قهرمانان اولین دوره مسابقات مسترکاپ

◀️ نتایج اولین دوره مسابقات  «مسترکاپ» / کرمان:    بخش مردان: ? نتایج رقابت های ماده «سرعت»: – مقام اول: خسرو هاشم زاده از تهران  – مقام دوم: ابوالفضل حسن

کرمان ۰ نظر

نتایج مسابقات سنگنوردی استان کرمان رده های سنی پایه دی ماه ۱۳۹۶

? نتایج مسابقات سنگنوردی استان کرمان رده های سنی پایه دی ماه ۱۳۹۶ ? ?رده سنی نوجوان C 1-کیانا رشیدی نژاد 2-آیناز محمدی 3-زهرا کهنوجی ?رده سنی نوجوان D 1-سارا

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code