آزمون ورودی سراسری مربیگری و طراحی درجه 3 صعودهای ورزشی و چگونگی برگزاری دورها

آزمون ورودی سراسری مربیگری و طراحی درجه 3 صعودهای ورزشی و چگونگی برگزاری دورها

ورودی سراسری دوره‌های مربیگری و طراحی درجه 3 صعودهای ورزشی

کارگروه صعودهای ورزشی در راستای توسعه همه‌جانبه صعودهای ورزشی در سراسر کشور و همچنین تربیت عوامل اجرایی متخصص فنی در امر آموزش و مسابقات، برگزاری آزمون ورودی مربیگری و طراحی درجه 3 صعودهای ورزشی را به صورت سراسری در مهر ماه 95 در دستور کار خود دارد.ضروری است تمامی متقاضیان محترم شرکت در آزمون‌های فوق با آمادگی کامل جسمانی، فنی، علمی و عملی برنامه‌ریزی نمایند. بدیهی است اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد. مقتضی است تمامی هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی موارد فوق در اسرع وقت و همچنین حمایت از واجدین شرایط اقدام لازم را به عمل آورند.

—————————————————————————————————————————————————————————

چگونگی برگزاری دوره‌های مربیگری، طراحی و داوری درجه 3 صعودهای ورزشی

کارگروه صعودهای ورزشی در راستای توسعه همه‌جانبه صعودهای ورزشی در سراسر کشور و همچنین تربیت عوامل اجرایی متخصص فنی، آموزش و مسابقات، برگزاری دوره‌های مربیگری، طراحی و داوری درجه 3 صعودهای ورزشی را صرفاً برای متقاضیان محترم ساکن در استان توسط هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی بلامانع اعلام می‌نماید. مقتضی است تمامی هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی جهت برگزاری دوره‌های برشمرده، رعایت کامل مفاد شیوه‌نامه‌های آموزشی و هماهنگی کامل با کارگروه صعودهای ورزشی این فدراسیون و همین‌طور نهادهای ذیربط در سطح استان را در دستور کار خود قرار دهند.

msfi.ir

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

بخشنامه ها ۰ نظر

اسامی و شرایط بهره‌مندی از طراحان صعودهای ورزشی

با عنایت به برگزاری چهارمین دوره هماهنگی و بازآموزی طراحان صعودهای ورزشی از تاریخ 13 الی 15 مرداد ماه سال جاری در مجتمع کوهستانی پلور، موارد زیر را به آگاهی

بخشنامه ها ۰ نظر

برگزاری دوره داوری درجه 3صعودهای ورزشی(مردان و زنان) / مشهد

 به آگاهی می‌رساند؛ کارگروه صعودهای ورزشی هیئت کوهنوردی استان خراسان رضوی  در نظر دارد دوره  داوری درجه 3 صعودهای ورزشی، را به میزبانی این هیئت به‌ شرح زیر برگزار ‌نماید:

صعودهای ورزشی ۰ نظر

آزمون ورودی دوره داوری درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی (مردان و زنان) تهران ـ شهریور 97

به آگاهی می‌رساند؛ کمیته صعودهای ورزشی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی به منظور توسعه کیفی و کمی، ارتقای سطح و تأمین کادر اجرایی داوری صعودهای ورزشی، آزمون ورودی دوره‌های داوری

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code