اعتراض سنگنوردان اصفهانی و اطلاعیه ای هیأت اصفهان

اعتراض سنگنوردان اصفهانی و اطلاعیه ای هیأت اصفهان

ماه پیش بود که خبری در رسانه ها مبنی بر اعتراض سنگنوردان منتشر شد و این اعتراض تا آنجا پیش رفت که آقای رضایی مسئول روابط عمومی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی و مجری برنامه کوه گشت در شبکه ورزش سیما مطرح کرده شد

مشاهد این برنامه در لینک

untitled

در همین رابطه  هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان اطلاعیه ای را منتشر

 

بحمدالله ظرف روز گذشته و امروز یکی از مهمترین اقدامات برای ساماندهی فعالیتهای سنگنوردی در سالن شهید حریری انجام شد و هیات استان مدیریت کامل سالن را ظرف یکی دو روز آینده در اختیار خواهد گرفت. از تمامی کسانی که در دوره قبلی هیات فعالیت موثری در زمینه سالن سنگنوردی داشتند تقدیر و تشکر میکنم اما مشخص نبودن حدود وظایف و مسئولیتها و تعدد مراکز تصمیم گیری در مورد نحوه استفاده و بهره برداری از این سالن باعث بروز اختلاف و سردرگمی شده بود. انتقال کامل مدیریت سالن به هیات ، شاه کلید حل این مشکلات بود که به لطف خدا امروز در شرف تحقق است. در همین رابطه لازم است:
1- در جریان تحویل گرفتن سالن از بهره بردار قبلی ، نهایت دقت در حفظ حقوق هیات و صورت برداری از اموال متعلق به هیات در این سالن و سایر اموال و اقلام موجود بعمل آید.
2- هیات استان محترم شمردن حقوق و منافع قانونی اشخاص را وظیفه ی خود میداند و در این راستا لازم است در تامین حقوق قانونی بهره بردار محترم سابق نیز دقت شود.
3- پیرو مذاکره روز گذشته اینجانب با مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان ، پیگیری لازم و فوری برای اجرایی شدن توافقات انجام شده صورت پذیرد.
4- به محض تحویل قطعی سالن ، پیگیری فوری برای رفع نواقص احتمالی ایمنی تجهیزات دیواره سنگنوردی و تشکهای مورد استفاده بعمل آید. پس از مشخص شدن برآورد هزینه ها ، اعتبارات مورد نیاز با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان توسط هیات تامین میشود. تمامی اقدامات لازم در این زمینه میبایست حداکثر ظرف مدت 10 روز از تاریخ تحویل قطعی سالن به اتمام برسد. پیشنهادهای فنی ارائه شده برای تامین ایمنی تجهیزات و تشکها در نهایت باید به تایید فدراسیون نیز برسد.
5- کارگروه صعودهای ورزشی هیات استان وظیفه دارد پیشنهاد نهایی خود در خصوص نحوه اجراء تمامی برنامه های سنگنوردی سالن مذکور را حداکثر تا یک هفته آینده به هیات ارائه نماید. همانگونه که قبلا” نیز ابلاغ شده است این پیشنهاد میبایست همراه با قبول مسئولیت فنی و قانونی تمامی تمرینات ، برنامه های آموزشی و مسابقات بولدرینگ و سنگنوردی که در این سالن اجراء میشود باشد. کسانی که در این رابطه عهده دار مسئولیت قانونی شوند توسط هیات استان تحت پوشش بیمه مسئولیت قرار خواهند گرفت.

علیرضا بوژمهرانی
رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان

منبع:
@isfclimbing

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

اصفهان ۰ نظر

اطلاعيه برگزاري مسابقه بولدرينگ

به آگاهی می رساند کارگروه صعودهای ورزشی استان اصفهان، قصد برگزاری مسابقه بولدرینگ قهرمان استان و انتخابی تیم استان در بخش آقایان جهت انتخاب نفرات برتر و اعزام به مسابقه

سنگ نوردی طبیعت ۱نظر

گشایش مسیری به نام اسطوره سنگنوردی «حسن جوادیان» در دیواره پلیس راه اصفهان

گشایش مسیری جدید به نام اسطوره سنگنوردی «حسن جوادیان» در دیواره پلیس راه اصفهان  دیواره پلیس راه اصفهان-شیراز (دیواره ای به ارتفاع 140متر که چیزی حدود 20کیلومتر با شهر اصفهان

اصفهان ۰ نظر

صعود انفرادی (سُلو) مسیر احسان علم کوه

محسن فیروزی دیواره نورد اصفهان در یک برنامه منسجم  مسیر احسان با درجه +A3 را بصورت انفرادی صعود کرد. این مسیر در سال 94 توسط تیمی متشکل از سنگ نوردان

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code