نفرات راه یافته به فینال مسابقات قهرمانی کشور رشته «سرطناب» مشخص شد.

نفرات راه یافته به فینال مسابقات قهرمانی کشور رشته «سرطناب» مشخص شد.

شانزدهمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی واعزام‌ های آزاد، گرامیداشت ایام مبارک شعبانیه، روز جانباز و پاسدار، رده‌های سنی نوجوانان A ـ B ـ C و D ـ سرطناب ـ پسران در مجموعه فرهنگی ورزشی سیپان با حضور 18 استان و 122 ورزشکار آغاز شد. که نفرات راه یافته به فینال این مسابقات مشخص شد . فینال مسابقات امروز ساعت 18:30 آغاز خواهد شد.

نوجوانان C

رتبه نام  نام خانوادگی شماره استان امتیاز امتیاز
1 علی ابراهیمی نقندر 174 خراسان رضوی TOP 3.00
1 سیدعلی رشیدابادی 179 خراسان رضوی TOP 3.00
1 محمدحسین صفرپور 183 بوشهر TOP 3.00
1 سیدرضا تقی پور 184 خراسان رضوی TOP 3.00
1 محمد یوسفی 185 خراسان رضوی TOP 3.00
6 امیرحسین ايماني 191 خراسان شمالی 44 6.00
7 رادین فروغیان 172 تهران + 43 7.50
7 مجتبی حلاج جزی 189 اصفهان + 43 7.50

 

نوجوانان B

رتبه نام نام خانوادگی شماره استان مرحله مقدماتی مرحله نیمه نهایی مرحله نهایی
مسیر 1 مسیر2 امتیاز رتبه امتیاز رتبه امتیاز رتبه زمان
امتیاز رتبه امتیاز رتبه
1 مهدی کلابی 144 خراسان شمالی 25 2 TOP 1.5 1.73 1 0 1 0 1 0
1 محمد سلطانی 157 زنجان 25 2 TOP 1.5 1.73 1 0 1 0 1 0
3 امیرحسین فتحی 124 خراسان رضوی 25 2 31 3.5 2.65 3 0 1 0 1 0
4 بهمن حسین پور 154 خراسان شمالی + 24 5 30 5.5 5.24 4 0 1 0 1 0
5 احمدرضا الهامی 145 خراسان شمالی 24 8 31 3.5 5.29 5 0 1 0 1 0
6 شانت عیسی قلیان 158 تهران + 24 5 + 29 7.5 6.12 6 0 1 0 1 0
7 مهرداد فیاض 163 خراسان شمالی + 24 5 29 9.5 6.89 7 0 1 0 1 0
8 سید محمد طاها موسوی 140 تهران 23 11 + 29 7.5 9.08 8 0 1 0 1 0

نوجوانان A

رتبه نام نام خانوادگی شماره استان مرحله مقدماتی مرحله نیمه نهایی مرحله نهایی
مسیر 1 مسیر2 امتیاز رتبه امتیاز رتبه امتیاز رتبه زمان
امتیاز رتبه امتیاز رتبه
1 محسن عبدالهی 110 فارس TOP 3 TOP 4 3.46 1 0 1 0 1 0
1 صالح سرچشمه پور 113 تهران TOP 3 TOP 4 3.46 1 0 1
1 متین بیات 118 همدان TOP 3 TOP 4 3.46 1 0 1 0 1 0
1 علی الله وردی 125 زنجان TOP 3 TOP 4 3.46 1 0 1 0 1 0
1 علیرضا پیله فروشان 127 قزوین TOP 3 TOP 4 3.46 1 0 1 0 1 0
6 سید اسماعیل جدی 107 البرز 23 15 TOP 4 7.62 6 0 1 0 1 0
6 عماد طاهری ویس شوشتری 108 خوزستان 23 15 TOP 4 7.62 6 0 1 0 1 0
8 محمد امین نوری 104 زنجان 25 7 30 8.5 7.71 8 0 1 0 1 0
8 علی طاهری ویس شوشتری 126 خوزستان 25 7 30 8.5 7.71 8 0 1 0 1 0

 

نوجوانان D

رتبه نام نام خانوادگی شماره استان مرحله مقدماتی مرحله نیمه نهایی مرحله نهایی
مسیر 1 مسیر2 امتیاز رتبه امتیاز رتبه امتیاز رتبه زمان
امتیاز رتبه امتیاز رتبه
1 امین سعادتمند 222 خراسان رضوی + 38 1 0 15 3.87 1 0 1 0 1 0
2 امیر حسین ایرانشاهی 210 تهران 37 2 0 15 5.48 2 0 1 0 1 0
3 گئورگ بوداغیان 233 تهران 33 3.5 0 15 7.25 3 0 1 0 1 0
3 پارسا نورمحمدزاده 234 البرز 33 3.5 0 15 7.25 3 0 1 0 1 0
5 امین مشهد گرمه 219 مرکزی 31 5 0 15 8.66 5 0 1 0 1 0
6 پارسا رستمی 216 لرستان 29 6 0 15 9.49 6 0 1 0 1 0
7 فردین نظری 224 خوزستان 28 7 0 15 10.25 7 0 1 0 1 0
8 امین توكلي نسب 231 خراسان شمالی + 23 8.5 0 15 11.29 8 0 1 0 1 0
8 سید امیر رضا امینی 238 کردستان + 23 8.5 0 15 11.29 8 0 1 0 1 0

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

اخبار ۰ نظر

حضور محسن پورقاسم در مسابقات جام جهاني سنگ نوردي معلولين در ايتاليا

به گزارش رسيده؛ محسن پورقاسم از سنگنوردان خوب كشورمان، در مسابقات جام جهاني سنگ نوردي معلولين در ايتاليا كه از شنبه ٥ تيرماه با حضور ٤٣ سنگ نورد آغاز مي

اخبار ۰ نظر

برنامه مسابقات سه ماهه اول سال 1395 کارگروه مسابقات و لیگ

کلی مسابقات سه ماهه اول سال 1395 کارگروه مسابقات و لیگ این فدراسیون جهت آگاهی و برنامه‌ریزی به شرح پیوست اعلام می‌شود ¯ توجه: 1ـ شرایط شرکت و ثبت‌نام در

اخبار داخلی ۰ نظر

پایان ثبت‌نام و پذیرش مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور / بولدرینگ + لیست شرکت کنندگان

به گزارش سایت فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی: ضمن اعلام مراتب تشکر از تمامی هیأت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها، مربیان، ورزشکاران و سرپرستان به واسطه ثبت‌نام اینترنتی برای شرکت

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code