خراسان رضوی:  دیدار رئيس هيئت‌ كوه‌نوردي استان و جمع همراهان با قهرمانان

خراسان رضوی: دیدار رئيس هيئت‌ كوه‌نوردي استان و جمع همراهان با قهرمانان

همزمان با شب ميلاد مولي‌الموحدين امام علي (ع)، رئيس هيئت كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي خراسان رضوي به اتفاق هيئت همراه، با سفر به شهرستان نيشابور و با حضور در منزل آقاي حميد رضا توزنده‌جاني از زحمات و تلاش‌هاي اين قهرمان نام‌آور نيشابوري كه صاحب نام و عنوان در صحنه‌هاي كشوري و بين‌المللي است، تقدير و تشكر نمودند.
در اين ديدار قهرمانان و مربيان ديگر: احسان اسرار، احساني‌فر، يوسفي و مربي توانمند قهرمانان، آقاي ابوالفضل فولادي حضور داشتند.
همچنين اين هيئت با حضور در منزل آقاي محمد رضا نوروزي از هيماليانوردان اين شهرستان، با تبريك موفقيت‌هاي گذشته، از تلاش‌هاي ارزنده  ايشان نيز تقدير بعمل آوردند.
هيئت استان خراسان تلاش‌هاي مربيان، دست‌اندركاران و حمايت‌هاي خانواده‌ بزگوار قهرمانان را نيز ارج گذاشته و ضمن قدرشناسي از آنان، برايشان آرزوي سلامتي و موفقيت دارد.
هيئت همراه در اين بازديدها را آقايان بوستاني و لكزيان، رئيس و دبير هيئت شهرستان، امين‌الرعايا، پيش‌كسوت و هيماليانورد نيشابور و همچنين نوروزي، مسئول كارگروه هيماليانوردي هيئت استان، شوشتري و خاكسار از پيش‌كسوتان كوه‌نوردي استان تشكيل دادند كه همت ايشان جاي سپاسگزاري دارد.

منبع +

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

بخشنامه ها ۰ نظر

برگزاری دوره داوری درجه 3صعودهای ورزشی(مردان و زنان) / مشهد

 به آگاهی می‌رساند؛ کارگروه صعودهای ورزشی هیئت کوهنوردی استان خراسان رضوی  در نظر دارد دوره  داوری درجه 3 صعودهای ورزشی، را به میزبانی این هیئت به‌ شرح زیر برگزار ‌نماید:

خراسان رضوی ۰ نظر

نتایج مسابقات بولدرینگ ویژه بانوان/ مشهد

به گزارش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ‌ورزشی مشهد؛ مسابقات بولدرینگ ویژه بانوان در روز جمعه مورخ ۲۴ شهریورماه با حضور ۱۱ شرکت‌کننده بین‌باشگاهی در رده سنی آزاد در سالن سنگ‌نوردی

خراسان رضوی ۰ نظر

نتایج مسابقات سنگنوردی قهرمانی استان خراسان رضوی/سرطناب/نونهالان

ضمن تقدیر و تشکر از حضور مربیان، سرپرستان و ورزشکاران در این دوره از مسابقات و با سپاس از مساعدت و همکاری اداره تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان نتایج این

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ