خراسان رضوی:  دیدار رئيس هيئت‌ كوه‌نوردي استان و جمع همراهان با قهرمانان

خراسان رضوی: دیدار رئيس هيئت‌ كوه‌نوردي استان و جمع همراهان با قهرمانان

همزمان با شب ميلاد مولي‌الموحدين امام علي (ع)، رئيس هيئت كوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي خراسان رضوي به اتفاق هيئت همراه، با سفر به شهرستان نيشابور و با حضور در منزل آقاي حميد رضا توزنده‌جاني از زحمات و تلاش‌هاي اين قهرمان نام‌آور نيشابوري كه صاحب نام و عنوان در صحنه‌هاي كشوري و بين‌المللي است، تقدير و تشكر نمودند.
در اين ديدار قهرمانان و مربيان ديگر: احسان اسرار، احساني‌فر، يوسفي و مربي توانمند قهرمانان، آقاي ابوالفضل فولادي حضور داشتند.
همچنين اين هيئت با حضور در منزل آقاي محمد رضا نوروزي از هيماليانوردان اين شهرستان، با تبريك موفقيت‌هاي گذشته، از تلاش‌هاي ارزنده  ايشان نيز تقدير بعمل آوردند.
هيئت استان خراسان تلاش‌هاي مربيان، دست‌اندركاران و حمايت‌هاي خانواده‌ بزگوار قهرمانان را نيز ارج گذاشته و ضمن قدرشناسي از آنان، برايشان آرزوي سلامتي و موفقيت دارد.
هيئت همراه در اين بازديدها را آقايان بوستاني و لكزيان، رئيس و دبير هيئت شهرستان، امين‌الرعايا، پيش‌كسوت و هيماليانورد نيشابور و همچنين نوروزي، مسئول كارگروه هيماليانوردي هيئت استان، شوشتري و خاكسار از پيش‌كسوتان كوه‌نوردي استان تشكيل دادند كه همت ايشان جاي سپاسگزاري دارد.

منبع +

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

خراسان رضوی ۰ نظر

خراسان رضوی: نتایج مسابقات سنگ‌نوردي بانوان و مشخص شدن نفرات برتر

مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني استان ويژه بانوان كه از امروز صبح (جمعه 21 اسفندماه 94) در سالن كارگران مشهد و با همكاري معاونت محترم اجتماعي اداره كل تعاون، كار و امور

خراسان رضوی ۰ نظر

خراسان رضوی: نتایج مسابقات چندجانبه سنگ‌نوردی جام ولایت/بانوان

مسابقات چندجانبه سنگ‌نوردی جام ولایت بزرگداشت مدافعان حرم به میزبانی شهرستان نیشابور، با حضور   بیش از ۱۴۰ نفر  ورزشکاران سنگ‌نورد در تاریخ‌های ۱۵مهرماه بانوان و  16مهرماه آقایان آغاز شده بود

اخبار استانها ۰ نظر

انتخاب 12 سنگ نورد استان خراسان رضوی برای حضور در رقابت های سنگ نوردی آسیا

حسب اعلام فدراسیون کوه‌نوردی، رقابت های سنگ نوردی نوجوانان و جوانان آسیا از تاریخ 5 لغایت 9 مهرماه 95 در محل باشگاه فرهنگی ورزشی پیام استان تهران برگزار خواهد شد.

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ