زارعی: میزبان مسابقات آسیایی هستیم

زارعی: میزبان مسابقات آسیایی هستیم

رضا زارعی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه ریزی‌هایی که برای سال 94 داشتیم بیشتر آن اجرا شده است، قصد داریم امسال برخی کارهای عمرانی را که به خاطر کمبود منابع مالی نتوانستیم در سال 94 به ثمر برسانیم، پیگیری کنیم.

کسب مدال‌های قهرمانی‌ آسیا و جهانی و همگانی کردن کوهنوردی از دیگر برنامه‌های فدراسیون است، برگزاری دوره‌های مربیگری و کارآموزی انجام مسابقات سنگنوردی و یخ نوردی و اعزام ملی‌پوشان به مسابقات قهرمانی قاره کهن و جهان و فعالیت‌های برون مرزی کوهنوردان ایرانی مواردی است که در سال 94 انجام شد.

**تمرکز فدراسیون روی مسابقات قهرمانی آسیا و جهان

وی اضافه کرد: سال 95 میزبان رقابت‌‌های سنگنوردی نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا در کشورمان هستیم و همچنین شرکت در رقابت‌های سنگنوردی قهرمانی جهان در پاریس و یخ نوردی جهانی در ایتالیا از برنامه‌هایمان است و تمرکز فدراسیون بر روی حضوری قدرتمندانه و کسب مدال در این رقابت‌ها است.

زارعی گفت: در تلاش هستیم که در مجموعه آزادی صاحب یک دیواره استاندارد سنگنوردی باشیم

**از مجمع جهانی سنگنوردی استقبال خوبی شد

وی در این باره خاطر نشان کرد: مجمع جهانی سنگنوردی با استقبال خوب رئیس فدراسیون جهانی و هیئت مدیره آن و رئیس کنفدراسیون آسیا 11 اسفند 94 در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این نشست 62 نفر از 28 کشور دنیا به کشورمان آمدند و دستاوردهای خوبی برای ایران همراه داشت.

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 802 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

اخبار ۰ نظر

فرناز اسماعیل‌ زاده: آینده من به عنوان یک ورزشکار حرفه ای نامعلوم است

مصاحبه با بانوی پرافتخار سنگ نوردی ایران: بدون هیچ حمایتی در مسابقات شرکت می کنم؛ شرایط تمرین در ایران برایم مهیا نیست بانوی پرافتخار سنگ نوردی کشورمان در یک مصاحبه

صعودهای ورزشی ۰ نظر

رتبه بندی(رنکینگ) برترین سنگنوردان کشور در سال 94

به گزارش کاگروه مسابقات ولیگ فدراسیون کوهنوردی وصعودهای ورزشی رتبه بندی(رنکینگ) برترین سنگنوردان کشور در مواد سه گانه سنگنوردی در سال(94) را تهیه، تدوین و به شرح فایل منتشر کرد.

مصاحبه ها ۰ نظر

Edyta ropekقهرمان سرعت کاپ اروپا

 با پیروزی اش در جام جهانی 2009، موقعیت برجسته )پیشتاز)اش را که در جام جهانی 2008  با موفقیت کسب کرده بود دوباره تایید کرد. قهرمان اروپا در سال 2008 ،

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code