برات زاده :برای مسابقات جهانی آلمان آماده می شوم

برات زاده :برای مسابقات جهانی آلمان آماده می شوم

لی برات زاده ملی پوش سنگنوردی کشورمان در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛افزود : مسابقات جهانی سنگنوردی از 22 تا 24 مرداد 95 در مونیخ آلمان برگزار خواهد شد و خود را برای حضور قدرتمندانه  در این رقابتها آماده می کنم وبیشتر تمریناتم را در با شگاه پیام تهران انجام می دهم .

وی تصریح کرد :به تازگی از مسابقات جهانی اتریش برگشتم متاسفانه نتوانستم مدالی کسب کنم و از عملکردم در این رقابتها راضی نیستم اما تلاش میکنم در مسابقات بعدی نتایج بهتری به دست آورم همانطور که می دانید اروپا مهد سنگنوردی دنیاست وسطح کیفی مسابقات آن خیلی بالاست.
برات زاده درادامه گفت :در نیشابور به دنیا آمدم واز سال 76 زمانی 11 سال بیشتر نداشتم که وارد سنگنوردی شدم ودر کارنامه فعالیت هایم 4 مدال آسیایی (3مدال طلا و1مدال برنز)و2مدال طلای جهانی (مدال طلای مسابقات  سنگنوردی آتش نشانان جهان 2010 کره جنوبی وطلای مسابقات جام جهانی 2016 چین ) را به گردن آویختم .

وی عنوان کرد:مدتی است ساکن تهران هستم واز سال 90 مربیگری این ورزش را انجام می دهم وتجربیاتم را در اختیار شاگردانم قرار می دهم .
برات زاده تاکید کرد:بنده که در بولدرینگ فعال هستم سفرهای زیادی برای انجام مسابقات به کشورها داشتم واز این طریق این بخش سنگنوردی کشورم رابا ثبت رکوردهای بالا ارتقاء می دهم .

وی اضافه کرد:سنگنوردی ایران روبه جلو حرکت می کند ،در بخش سرعت با  سنگنوردان دنیا رقابت می کنیم دربولدرینگ هم کارهای خوبی صورت می گیرد اما در سرطناب عقب هستیم.

برات زاده اشاره کرد: در سگنورد قهرمانانی نظیر رضا علی پور و مهدی علی پور وبنده هستیم که در مسابقات جهانی رکورد ایران را ارتقاءمی دهیم وبرای کشورمان افتخار به دست می آوریم .

وی در پایان خاطر نشان کرد:با وجود اینکه در این ورزش مشکل مالی را همیشه  احساس می کنم اما به خاطر هدفم وعلاقه ای که به سنگنوردی دارم آنرا ادامه می دهم  .

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مصاحبه ها ۰ نظر

انزو ادو، 15 ساله، و اولين +9a

گفتگو شرکت پتزل با انزو جوانترين عضو تيم صخره‌نوردي ماست. او 15 ساله و اهل نايس است و اخيراً چندين مسير +9a را طي کرده است. امسال تابستان در 15

مصاحبه ها ۰ نظر

علیپور: پشتوانه مسئولین تعیین کننده سن قهرمانی من!

به بهانه مسابقات آسیایی که در تهران در حال برگزاری است؛ تصمیم گرفتیم مصاحبه دوستانه ای داشته باشیم با آقای رضا علیپور و سوالاتی پیرامون مسابقات اخیر و مسابقات جاری(آسیایی)

اخبار ۰ نظر

رکابی: دوست دارم در المپیک 2020 حضور داشته باشم

  الناز رکابی در گفت‌و گو با باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: براساس خبرهایی که می‌شنویم قرار است رشته سنگنوردی در المپیک2020 لندن حضور داشته باشد و من هم دوست

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code