تجلیل از قهرمانان سنگنورد زنجان

تجلیل از قهرمانان سنگنورد زنجان

شانزدهمين دوره از مسابقات سنگنوردي قهرماني كشور در نيمه دوم بهار سال 95 در حالي برگزار شد كه 44 ورزشكار خانم و آقا در كليه رده هاي سني  توسط كارگروه صعودهاي ورزشي هيئت كوهنوردي و صعودهاي ورزشي استان زنجان به اين دوره از مسابقات اعزام شده و در نتيجه با كسب 22 مدال رنگارنگ توسط 13 ورزشكار مهر تأييدي بر حضور هميشگي و قدرتمند استان زنجان در مسابقات كشوري زده شد .
به همين دليل و به همت مسئولين كارگروه صعودهاي ورزشي اين استان جشن كوچكي براي تقدير از زحمات ورزشكاران و قهرمانان و نيز معرفي آنان به مسئولين و حضار محترم تدارك ديده شد و با دعوت از مسئولين هيئت كوهنوردي و صعودهاي ورزشي و نيز خانواده هاي محترم ورزشكاران و قهرمانان اين مراسم ساعت 21:30 روز پنجشنبه 20 خردادماه در محل سالن اختصاصي سنگنوردي شهر زنجان برگزار گرديد.
در اين مراسم جناب آقاي مسعود بيات منش رياست محترم هيئت كوهنوردي و صعودهاي ورزشي نيز حضور داشتند ، ايشان همچنين طي سخناني ضمن تقدير از عملكرد خوب كارگروه صعودهاي ورزشي اين هيئت و عرض تبريك به قهرمانان و ورزشكاران سنگنورد اين استان ، بر لزوم حمايت از  فعاليتهاي اين كارگروه توسط هيئت تأكيد نموده و خاطر نشان كردند در صورت فراهم بودن شرايط از هيچ كمكي براي اين رشته ورزشي دريغ نخواهند كرد. در ادامه ايشان به اين موضوع نيز اشاره كردند كه در مراسمي كه بعد از ماه مبارك رمضان توسط هيئت كوهنوردي و صعودهاي ورزشي برگزار خواهد شد مجددا از طرف خود هيئت از قهرمانان سنگنوردي اين استان تقدير بعمل خواهد آمد.
بعد از سخنان آقاي بيات منش ، آقاي محسن محمودي مسئول كارگروه صعودهاي ورزشي اين استان نيز طي فرمايشات كوتاهي از زحمات كليه ورزشكاران و قهرمانان و نيز حضور خانواده هاي محترمشان و مسئولين در اين جشن تشكر كرده و ابراز داشتند كه بعد از سربلندي ورزشكاران ما در مسابقات كشوري تمركز ما بايستي فقط بر روي نتيجه گيري براي مسابقات آسيايي آتي باشد تا انشالله در اين مسابقات نيز خوش بدرخشيم و كارنامه درخشان ديگري به پرونده ورزش سنگنوردي اين استان افزوده شود.
در پايان اين مراسم  ضمن معرفي قهرمانان ، از آنان دعوت به عمل آمد تا با بريدن كيك جشن قهرماني اين مراسم را به اتمام برسانند.

افتخارآفرينان زنجان در اين دوره از مسابقات :

احمد رضا سلطاني- رده سني نوجوان B – مقام اول سرطناب +  مقام اول بولدرينگ +  مقام اول سرعت
محيا دارابيان – رده سني نوجوانان B- مقام اول بولدرينگ + مقام دوم سرطناب + مقام دوم سرعت
الناز ركابي – رده سني بزرگسالان –  مقام اول سرطناب
پوريا رسولي – رده سني جوانان – مقام اول بولدرينگ + مقام سوم سرطناب
نگين نجفي – رده سني نوجوانان A – مقام دوم سرطناب + مقام دوم سرعت + مقام سوم بولدرينگ
صبا نورسينا – رده سني جوانان – مقام دوم سرعت + مقام دوم بولدرينگ
سيما سلطاني – رده سني بزرگسالان – مقام دوم سرطناب
سمـانه نجفي – رده سني بزرگسالان – مقام دوم سرعت
محمد امين محمدلو – رده سني جوانان – مقام دوم سرطناب + مقام سوم بولدرينگ
محمد امين نوري – رده سني نوجوانان A – مقام دوم سرطناب
هادي خداياري – رده سني نوجوانان B – مقام دوم سرعت
علي اله وردي – رده سني نوجوانان A – مقام سوم بولدرينگ
محمدرضا نوري – رده سني نوجوانان C – مقام سوم سرعت

ارسال خبر و عکس: میثم آرامیده

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 803 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

سنگ نوردی طبیعت ۰ نظر

مسیر همدانی ها و صعود (سُلو) دیگر در علم کوه

محسن سعیدزاده دیواره نورد خوب زنجانی در یک برنامه منسجم مسیر همدانی ها را به صورت سُلو صعود کرد. این سنگنورد خوب کشورمان در  روز جمعه 22 مردادماه موفق به

صعودهای ورزشی ۰ نظر

نتایج مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر (لید و سرعت) بخش بانوان / زنجان

مسابقات سنگ‌نوردی دهه فجر با رقابت بانوان در رده‌های مختلف در زنجان آغاز شد. در مسابقات ماده سرعت جام فجر چهل ورزشكار از چهارده استان شركت دارند. استان‌های شرکت کننده

زنجان ۰ نظر

«زنجان»نتایج مسابقات سنگنوردی قهرمانی استان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صعودهای ورزشی ایرانیان، مسابقات سنگنوردی قهرمان استان زنجان در رده سنی نونهالان برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در مورخ 6 تیرماه در سالن اختصاصی

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code