61 بازدید
نتایج مسابقات قهرمانی استان و انتخابی تیم اصفهان

نتایج مسابقات قهرمانی استان و انتخابی تیم اصفهان

مسابقه قهرمان استان وانتخابی تیم استان، دختران و پسران در رده سنی نونهالان در روز پنج شنبه مورخ ۹/۶/۹۶ درسالن سنگنوردی شهید چمران در اصفهان برگزار شد.

کادر داوری:

رئیس هیات داوری: امید نوایی                         داور رده بندی : سید علی برکت

داور ها: اسماعیل صالحی- مسیح گلبخش- سروش فداکار- نیما مرادی- امیر جمشیدیان- سجاد شاهرخ

 

کادر طراحی:

محمد اسماعیل نجفی- علی سلیمیان- عماد حسینی- فراز مالکی- سروش فداکار

 

طبق جدول زمانبدی در ساعت ۱۴ثبت نام از شرکت کنندگان آغاز  و در ساعت ۱۵:۱۵ مسابقه شروع شد.

در این دوره از مسابقاتیک مسیر طراحی شده بود برای مرحله مقدماتی و یک مسیر هم برای مرحله فینال، و با استقبال پور شور شرکت کنندهگان(۳۸ نفر)همراه بود که در سه رده سنی بالای ده سال دختران-بالای ده سال پسران و پایین تر از ده سال دختران و پسران تقسیم شدند

 

شرکت کنندگاناز شهرستان های استان  اصفهان شامل اصفهان- کاشان-زرین شهر- شاهین شهر- مبارکه- خمینی شهر حضور داشتند

 

نفرات برتر رده سنی زیر ده سال دختران- پسران

رتبه بندی رده سنی زیر ده سال دختران- پسران

 

رتبه نام و نام خانوداگی شهرستان
۱ سهیل خرمی مبارکه
۲ هدیه پاینده اصفهان
۳ رادمان زارعان اصفهان
۴ نازنین زهرا رشیدی اصفهان
۵ علی زمانی اصفهان
۶ کوروش توکلی نیا اصفهان
۶ رایان مهدویان اصفهان
۶ نیلوفر توکلی نیا اصفهان
۹ ذلارام مکارمی اصفهان
۱۰ آرین رفیعی اصفهان
۱۱ نریمان سعادتمند اصفهان
۱۲ امیر علی زهی اصفهان
۱۳ کیارش عبدی اصفهان

 

نفرات برتر رده سنی بالای ده سال دختران

رتبه بندی رده سنی بالای ده سال دختران

رتبه نام و نام خانوداگی شهرستان
۱ زهرا نوری اصفهان
۲ مهسا عزیزی اصفهان
۳ پرنیا پیکامیان اصفهان
۴ آیدا آقایی اصفهان
۵ آیدا جمشیدیان اصفهان
۶ فرانک خیاطیان کاشان
۷ ساره زاهدی مقدم کاشان
۸ شمیم زریری اصفهان
۹ مبینا هاشمی اصفهان
۱۰ بیتا نصر آزادانی اصفهان
۱۱ پریا سادات علوی اصفهان
۱۲ یلدا خرسندی اصفهان
۱۳ روژان زارعان اصفهان
۱۴ هستی پاینده اصفهان
۱۵ شایان شجاعت اصفهان

 

 نفرات برتر رده سنی بالای ده سال پسران

 

رتبه بندی رده سنی بالای ده سال پسران

رتبه نام و نام خانوداگی استان
۱ امیر علی لاجوردی اصفهان
۲ متین بهرامی اصفهان
۳ نیما اسماعیلی اصفهان
۴ مهران واحد اصفهان
۵ ارشیا پیکامیان اصفهان
۶ شایان بابایی اصفهان
۷ آرمان مرادی اصفهان
۸ امیر عباس غلامی نژاد اصفهان
۹ محمد مهدی کشوری اصفهان
۱۰ صادق محبی فر اصفهان

با تشکر فراوان از اسپانسر  مسابقه شرکت سبلان و مدیریت محترم شرکت آقای نوید مرادیان.

و با تشکر از ریاست محترم هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان جناب آقای مهندس نصر اصفهانی.

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 649 نوشته ها

<p>سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت<br /> http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/</p>

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

اصفهان ۰ نظر

نتایج چهارمین دوره مسابقه بولدرینگ جام اصفهان

چهارمین مسابقه بولدرینگ جام اصفهان ویژه آقایان جمعه مورخ ۱۹/۸/۹۶ در سالن سنگنوردی شهید چمران با حضور دبیر محترم هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان جناب آقای ریحانیان در

اصفهان ۰ نظر

🔺 گشایش مسیر در دیواره جنوبی چشمه لاوی خمینی شهر اصفهان

🔸سنگنوردی ورزشی است که شاید به دلیل برودت هوا و سختی شرایط صعود، در شش ماهه دوم سال از اقبال کمتری برخوردار باشد. اما با همت همنوردانی در استانهای مختلف

اصفهان ۰ نظر

نتایج مسابقات بولدر جم استان اصفهان

مسابقه بولدرینگ با نام بولدر جم ویژه آقایان و بانوان جمعه و چهار شنبه در سالن سنگنوردی شهید چمران در اصفهان به همت کارگروهصعودهای ورزشی استان اصفهان برگزار شد در

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code