214 بازدید
رضا علیپور رکورددار دنیا هستم اما برای مسئولان

رضا علیپور رکورددار دنیا هستم اما برای مسئولان

رکورددار سنگنوردی سرعت جهان گفت: متاسفانه تا الان از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش جایزه‌ای به من تعلق نگرفته و هنوز هم منتظر جایزه‌ مسابقات جهانی هستم.

 

 

رضا علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص قهرمانی‌اش در مسابقات جام جهانی روسیه اظهار داشت: در این مسابقات که اولین جام جهانی سال ۲۰۱۸ بود ۸۵ نفر از برترین سنگنوردان دنیا شرکت کرده بودند و خوشبختانه توانستم قهرمان جهان شوم.

وی ادامه داد: دو هفته دیگر باید برای جام جهانی چین به این کشور بروم و امیدوارم در این مسابقات هم بتوانم موفق باشم.

رکورددار سنگنوردی سرعت جهان در پاسخ به این سوال که وزارت ورزش و فدراسیون کوهنوردی چقدر در موفقیت‌هایی که کسب موفقیت‌هایش داشته‌اند، گفت: تاثیر زیادی نداشتند و بیشترین عامل موفقیت‌هایم به تلاش‌های خودم مربوط می‌شود. متاسفانه تا الان از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش جایزه‌ای به من تعلق نگرفته و هنوز هم منتظر جایزه‌ مسابقات جهانی هستم.

علیپور تصریح کرد: در کشور ما فقط به فوتبال اهمیت می‌دهند اما اهمیتی برای رشته‌های انفرادی قائل نیستند. به رکوردهایم در دنیا بیشتر از ایران توجه شده است و این مسئله برای من جالب توجه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همین که به خاطر اهمیت ندادن مسئولان ورزش به خودم پسرفت نکرده‌ام جای شکرش باقیست و انتظار پیشرفت هم ندارم. اگر حمایت مردم نبود انگیزه ای برای ادامه کار نداشتم. تا الان به موفقیت‌های زیادی رسیده‌ام و تنها مدالی که ندارم مدال المپیک است. امیدوارم بتوانم این مدال را نیز کسب کنم.

About author

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 1356 posts

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

You might also like

صعودهای ورزشی ۰ Comments

از شایعه تا واقعیت برگزاری اردوی مختلط تیم ملی سنگ‌نوردی

اخیرا و در جریان برگزاری اردوی سنگ‌نوردی در همدان، تصاویرمختلطی از خانم‌ها و آقایان ورزشکار در فضای مجازی منتشر شد که البته رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان

مصاحبه ها ۰ Comments

فرناز اسماعیل زاده: ایران شانس چندانی برای حضور در المپیک را نخواهد داشت؟

با سلام و احترام خدمت تمام مخاطبین عزیز پایگاه خبری صعودهای ورزشی ایرانیان که همیشه با همراهی خود قدوم ما را در انجام رسالتمان مستحکم تر می کنید. ضمن سپاس

مصاحبه ها ۰ Comments

علی رضابلاغی/ به پیشرفت هم کمک کنیم نه اینکه مانع پیشرفت هم باشیم.

همانطور که مستحضر هستید مسابقات آسیایی با فراز و نشیب های خود برگزار گردید که این فراز و نشیب ها و ضعف و قوت ها همیشه در تمامی رویدادهای کلان

۰ Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

*

code