54 بازدید
نتایج چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر رده سنی نونهالان ـ نوجوانان بخش دختران

نتایج چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر رده سنی نونهالان ـ نوجوانان بخش دختران

نتایج چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر/گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رده سنی نونهالان – نوجوانان /قزوین / بخش دختران:

🔹به گزارش “صعود ایرانیان” از صبح امروز و در ادامه چهارمین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقات در مجموعه ورزشی امام علی (ع) قزوین شهر صنعتی البرز در بخش دختران آغاز شده بود با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

🔺در این دوره از مسابقات ۱۴۴ ورزشکار دختر از ۲۰ استان حضور داشتند.

✅رده سنی نوجوان C
نفر اول: یگانه سلیمانی ده دیوان – کرمان
نفر دوم: تامیلا تذری ـ خراسان رضوی
نفر سوم: ریحانه سادات موسوی – تهران

✅رده سنی نوجوان D
نفر اول: ستایش پرسا ـ کرمان
نفر دوم:سارا زراعت زاده ـ کرمان
نفر سوم: دایانا دادمنش ـ کرمان

✅رده سنی نونهالان A
نفر اول: سارا مقدمی _ کرمان
نفر دوم: کوثر ملکی _ آذربایجان شرقی
نفر سوم: مهتاب ضیایی – خراسان رضوی

✅رده سنی نونهالان B
نفر اول: ماهور پیری _ زنجان
نفر دوم: لعیا عبادی صفدرآبادی _ خراسان رضوی
نفر سوم: روژینا گروئی _ فارس
————————————

فایل های ضمیمه

Aنتیجه نهایی.pdf

حجم : 312KB 
دانلود 

Bنتیجه نهایی.pdf

حجم : 276KB 
دانلود 

Cنتیجه نهایی.pdf

حجم : 279KB 
دانلود 

Dنتیجه نهایی.pdf

حجم : 299KB 
دانلود 

Www.iranclimbing.com

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 743 نوشته ها

سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

مسابقات ۰ نظر

رضا علیپور برترین ورزشکار رشته های غیرالمپیکی جهان در سال ۲۰۱۷ شد

از چندی پیش اتحادیه بازی های جهانی ورزشکار برتر سال ۲۰۱۷ را از میان برترین ورزشکاران مسابقات ۲۰۱۷ لهستان و به انتخاب کاربران به رای گیری قرار داد که بر

صعودهای ورزشی ۰ نظر

نتایج کلی چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجررده سنی نونهالان – نوجوانان /قزوین

چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر/گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رده سنی نونهالان – نوجوانان /قزوین   از صبح امروز چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر گرامیداشت

صعودهای ورزشی ۰ نظر

نتایج پنجمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جانبازان و معلولین / بخش بانوان

نتایج پنجمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جانبازان و معلولین / بخش بانوان/ سالن زنده یاد داوودی:    کلاس Rp3: مقام اول: فرناز اسماعیل زاده  مقام دوم: زهرا کرم نژاد   کلاس

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code