16 بازدید
بابل: نتایج دومین دوره جام کاسپین

بابل: نتایج دومین دوره جام کاسپین

در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۲ مسابقات آقایان با شرکت ۵۲ نفر از ۱۵ استان کشور آغاز شد.
ساعت ۸ صبح شروع مرحله ی پذیرش و ۹ پایان پذیرش صورت گرفت. به دلیل قطعی برق و عدم همکاری شرکت برق باز شدن قرنطینه تا ساعت ۱۰:۳۰ به تاخیر افتاد و سپس ساعت ۱۰:۴۵ بسته شد و مسابقات در ساعت ۱۱ با وجود عدم وجود برق شروع شد و در ساعت ۱۱:۱۵ با وصل شدن برق روند عادی مسابقات ادامه پیدا کرد.
مرحله ی مقدماتی این دوره از مسابقات تا ساعت ۳:۳۰ به طول انجامید که با راهیابی ۶نفر به مرحله ی فینال همراه بود:
۱. علی برات زاده از شیراز
۲. امیر نوری از مرکزی
۳. فرزین قاجاریه از مرکزی
۴. صدرا ترکمن از تهران
۵. حسین فامیل‌روحانی از تهران
۶. رضا کلاسنگیان از گلستان
مرحله فینال این دوره از مسابقات ساعت ۷ شروع و با قطعی برق ۱۵ دقیقه ای ساعت ۹ پایان یافت و مانند روز قبل مراسم اهدای جوایز آغاز گردید.
۱. علی برات زاده نفر اول
۲. امیر نوری نفر دوم
۳. فرزین قاجاریه نفر سوم
۴. صدرا ترکمن نفر چهارم
۵. حسین فامیل‌روحانی نفر پنجم
۶. رضا کلاسنگیان نفر ششم.

دومین دوره از مسابقات آزاد بولدرینگ جام کاسپین در ۱۱ و ۱۲ آبان ماه
با شرکت مجموعا ۸۰ ورزشکار سنگنورد در این ماده برگزار گردید.
در تاریخ ۱۳۹۶/۸/۱۱ تعداد ۲۸ ورزشکار خانم از ۸ استان ایران شرکت کردند.
ساعت ۷:۳۰ ثبت نام و پذیرش شروع و ساعت ۸:۳۰ پایان یافت. و در ساعت ۹:۲۰ قرنطینه باز و ساعت ۹:۴۵ بسته شد و مسابقات ساعت ۱۰ شروع شد.
مرحله ی مقدماتی این دوره تا ساعت ۱:۲۰ بعدازظهر به طول انجامید که با برتری و راه یابی ۶ورزشکار به مرحله ی فینال پایان یافت.
۱. سارا اصغر دوست
۲. نسیم بیارجمندی
۳. افسانه میراحمدی
۴. فرزانه شهروی
۵. سولماز عشقی
۶. معصومه رجبعلی دولابی
از ساعت ۱:۳۰ تا ۵:۱۵ مرحله ی آماده سازی مرحله ی فینال و صرف ناهار و استراحت به طول انجامید و بعد قرنطینه باز و در ساعت ۵:۳۰ بسته شد ولی به دلیل تاخیر دو شرکت کننده تا ۵:۴۵ فرصت داده شد که متاسفانه به دلیل عدم حضور اجازه ی شرکت در مرحله. ی فینال به آنها داده نشد و تنها با اجازه ی سرداور مسابقات آقای محسن آرامی حق شرکت بصورت نمایشی را پیدا کردند.
ساعت ۶ بعدازظهر مسابقات فینال آغاز شد و در نهایت در ساعت ۷:۳۰ پایان یافت.
در ساعت ۸ با اهدای لوح و جوایز نقدی به نفرات اول تا سوم و اهدای هدایایی غیر نقدی از شرکت چیتاح و فروشگاه دماوند از فینالیست های این دوره از مسابقات تقدیر به عمل آمد.
نفرات اول تا ششم به ترتیب:
۱. نسیم بیارجمندی نفر اول
۲. سارا اصغر دوست نفر دوم
۳. افسانه میراحمدی نفر سوم
۴. فرزانه شهروی نفر چهارم
۵. سولماز عشقی نفر پنجم
۶. معصومه رجبعلی دولابی نفر ششم.

 

درباره نویسنده

سعید حاجی بگلو
سعید حاجی بگلو 649 نوشته ها

<p>سعید حاجی بگلو ـ مدیریت سایت<br /> http://iranclimbing.com/%d9%87%d9%85%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86/</p>

دیدن این پست ها هم خالی از لطف نیست!

کرمان ۰ نظر

«خسرو هاشم زاده» قهرمان قهرمانان اولین دوره مسابقات مسترکاپ

◀️ نتایج اولین دوره مسابقات  «مسترکاپ» / کرمان:    بخش مردان: 🔵 نتایج رقابت های ماده «سرعت»: – مقام اول: خسرو هاشم زاده از تهران  – مقام دوم: ابوالفضل حسن

تهران ۰ نظر

🔵مسابقات سنگ نوردی استان تهران و کشوری پیشکسوتان

به آگاهی می‌رساند مسابقه‌ی صعودهای ورزشی، در رده های سنی (نونهالان-نوجوانان-آزاد و پیشکسوتان) با هدف توسعه و گسترش رشته‌ی صعود‌های ورزشی با همکاری شرکت مگا پارس برگزار خواهد شد. مسابقه

مازندران ۰ نظر

گزارش برنامه سومین فستیوال سنگنوردی آمل/گزارش تصویری

سومین فستیوال سنگنوردی آمل به مناسبت بزرگداشت یاد پدر کوهنوردی آمل زنده یاد قدرت الله رجایی در تاریخ ۲۸ مهرماه در منطقه سنگنوردی (شکل شاه) برگزار شد. تعداد نفرات حاضر

۰ نظر

بدون نظر!

شما میتوانید اولین نفر باشید در نظرات این نوشته!

لغو پاسخ

*

code